Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Asmodeus háza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:01 pm

*Az egyik kezemről valahogy megfeledkeztem, s amíg a másik rendesen Zoretta hátát simogatta, addig az levándorolt a fenekére. Éppenhogy csak nem markoltam meg, pedig egy idióta is rájöhetett, hogy arra teremtődött.*
Vissza az elejére Go down
Zoretta

Zoretta


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 37
Tartózkodási hely : Caldwell

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:57 pm

*Meglepetten fogadtam forró ajkainak puha érintését, majd halványan elmosolyodva átölelve két nyakát, óvatosan és gyöngéden visszacsókoltam, mialatt lassan lehunytam tekintetemet. Szívem hevesen kezdett el dobogni, amint közelebb húzott magához, és egy picit mélyítette csókunkat*
Vissza az elejére Go down
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:49 pm

*Nem tudta teljesen végigmondani a mondatot, mert nem bírtam ellenállni a bűnös kísértésnek. Ajkaim az övéit érték lassan, mégis határozottan, a nyelvemet viszont távol tartottam tőle. Kíváncsi voltam, hogy mit lép.*
Vissza az elejére Go down
Zoretta

Zoretta


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 37
Tartózkodási hely : Caldwell

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:47 pm

- Pedig alapjába véve nem vagyok az a határozott jellem... *motyogtam halkan*
Vissza az elejére Go down
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:46 pm

*Közelebb hajoltam hozzá. A szemei egyszerű gyönyörűek voltak.* - Komolyan csodálom a bizalmad.
Vissza az elejére Go down
Zoretta

Zoretta


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 37
Tartózkodási hely : Caldwell

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:43 pm

- Ismerjük egymást pár napja. Akár megtehetted volna velem ott a könyvtárban, vagy az otthonomban, míg történetesen rajtad *nyomtam meg egy picit ezt a szót* aludtam *mondtam határozottságnak tűnő hangnemben*
Vissza az elejére Go down
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:39 pm

*Egy leheletnyit felszegtem a fejemet.* - Honnan tudod, hogy nem azért hoztalak ide?
Vissza az elejére Go down
Zoretta

Zoretta


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 37
Tartózkodási hely : Caldwell

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:38 pm

*A szemeibe néztem, de azok annyira mélyek és gyönyörűek voltak, hogy nem tudtam nem elpirulni. Megint.*
- Nincs miért félnem. Úgy érzem, valamilyen belső hang hatására, hogy nem tudnál bántani. Vagy, ha már meg akartad volna tenni velem azt, akkor használtad volna az erődet, és... véghez vitted volna a tervedet *mondtam mindvégig úgy, hogy tekintetünket összeolvasztottam*
Vissza az elejére Go down
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:34 pm

*Annyira közel volt már, hogy a puszta jelenléte elbódított.* - Nem félsz? Egyedül vagy itt az erdő közepén egy démonna... A bujaság démonával ráadásul!
Vissza az elejére Go down
Zoretta

Zoretta


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 37
Tartózkodási hely : Caldwell

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:32 pm

- Egyáltalán nem *ráztam meg a fejemet aprón, mialatt megálltam előtte.*
Vissza az elejére Go down
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:30 pm

- Ha nem untat, akkor szívesen!
Vissza az elejére Go down
Zoretta

Zoretta


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 37
Tartózkodási hely : Caldwell

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:27 pm

- Nekem... Nekem végül is, mindegy, csak jól érezzük magunkat... Ümm... Mit szólnál, ha megmutatnád a házadat? *tettem fel kérdésemet, pár lépéssel csökkentve a köztünk lévő távolságot*
Vissza az elejére Go down
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:25 pm

*Drámai sebességgel nőt a mosolyom szélessége.* - Mihez lenne a leginkább kedved, Zora?
Vissza az elejére Go down
Zoretta

Zoretta


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 37
Tartózkodási hely : Caldwell

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:21 pm

*Zavartan, mégis enyhe boldogsággal pillantottam fel rá*
- Igen. Lenne.
Vissza az elejére Go down
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:17 pm

- Akkor lenne kedved ezt a npot velem tölteni?
Vissza az elejére Go down
Zoretta

Zoretta


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 37
Tartózkodási hely : Caldwell

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:15 pm

- Nem, nincs *mondtam kíváncsian elmosolyodva* - Miért?
Vissza az elejére Go down
Asmodeus

Asmodeus


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 23.

Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:07 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Asmodeus háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asmodeus háza   Asmodeus háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Asmodeus háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lash háza
» Norelle háza
» Leona háza
» Mordecai és Rheema háza
» Roarke és Souxie háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Külváros :: Erdő-
Ugrás: