Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Norelle háza

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:34 pm

*Sóhajtottam egyet, majd felültem az ágyon. Odamentem a szekrényhez és kivettem egy farmert, egy pólót és egy melltartót magamnak. Kimentem a fürdőszobába és gyorsan felöltöztem. Visszamentem hozzá és csendben vártam mi legyen*
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:32 pm

- kérlek, öltözz fel, és menjünk...*halkítottam le a hangom*
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:22 pm

*Visszanéztem rá a tükörből* - Ezt ne neked mond. Szerinted én akartam? Hát igen kurva jó poén. Röhög a vakbelem...*mikor kifésültem a hajam felálltam és visszamentem az ágyhoz és lefeküdtem*
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:20 pm

*lehajtottam a fejem.* - nem szerethetsz belém Norelle...*mormoltam halkan.*
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:12 pm

*Felálltam és odamentem hozzá* -Nem erről van szó. Kurvára elegem van abból, hogy mindig abba szeretek bele, aki nem szeret...*csuszott ki a számon. Elvörösödtem, majd visszaültem az asztalhoz és tovább fésültem a hosszú hajam*
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:09 pm

- te meg őrült...*figyeltem mit csinál*
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:07 pm

-Látom nagyon elhivatott vagy...*odamentem a fésülködő asztalomhoz és elkezdtem fésülni a hajam, mintha minden rendben lenne*
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:03 pm

- nem fogom hagyni, hogy kinyírjon, ezt vésd az eszedbe!*sziszegtem neki összeszorított fogaim között*
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:01 pm

-Nem érdekel. Öljön meg. Ha ez jól esik neki...*megráztam a fejem* -Cain kurvára nincs veszítenivalóm. Megtaláltam az apám igaz, de ő még nem tud rólam, így nem is hiányozhatok neki....*megrántottam a vállam* -Felőlem jöhet Deva...
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:57 pm

- csak megsúgom, hogyha kiszemelt, akkor ebben a pillanatban is figyel, és arra vár hogy egyedül maradj... mikor fogod fel végre hogy egy démonnal nem játszadozhatsz?
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:54 pm

-Nem értem mit foglalkozol te azzal mi történik velem. Egy munkád kárba vész. Istenem ilyen a világ...*odamentem az ágyhoz és lefeküdtem rá* -Majd kapsz másik egyedet, akit boldogíthatsz.....
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:52 pm

*dühösen mértem végig.* mint ahogy múltkor nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:50 pm

-Cain én nem megyek sehova. Kurvára leszarom, ki akar megölni. Úgy sem fog tudni. *mondtam komolyan* -Nem lesz baj...
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:48 pm

- itt volt... meg is ölhetett volna...*motyogtam magam elé... ugyanúgy mint rég..* öltözz fel!*parancsoltam neki.*
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:46 pm

-Mi? *értetlenül néztem rá* -Miről beszélsz? *Láttam, hogy nagyon nincs jól. Lassan közelebb léptem* -Mi történik itt Cain?
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:44 pm

-el...*megbicsaklott a hangom.* el kell tűnnünk innen...
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:42 pm

*Összeráncoltam a homlokom* -Mi az?
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:42 pm

*minden érzelem eltűnt az arcomról... falfehéren léptem hátrébb több lépést is... itt járt... bezsélt vele... *
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:31 pm

-Nem kitaláció. Bejöttél ide és mondom, hogy beszéltünk. Nem hiszem el, hogy nem emlékszel. Akkor ki volt, talán a szellemed vagy Deva farsangosdit játszott és Cain-nak öltözött be? Ne nevetess már...*nevettem fel*
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:28 pm

- miért szerinted az normális, hogy mindenféle hazugságot és kitalációt a fejemhez vágsz utána meg csak fogod magad és egy szál törülközőben lesmárolsz?
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:26 pm

*Mélyen a szemébe néztem* -Könyörgöm, te mondtad, hogy nem szeretsz. Hogy csak egy munka vagyok neked. És hogy szálljak le rólad. Kíváncsi voltam, hogy tényleg így van-e. Azért csókoltalak meg te viszont ellöktél. szóval igaz volt. Nem értem mit hisztizel itt.....megértettem. Mondtam, hogy többet nem érek hozzád. *ordítottam vissza az arcába*
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:24 pm

- elegem van!*ordítottam ököllel a falba vágva.* nem ismersz! azt se tudod ki vagyok, de minden szart levonsz következtetésképp....*folytattam picit se csendesebben*
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:22 pm

*Felvontam a szemöldököm* -Őszintén?
Vissza az elejére Go down
Cain

Cain


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:17 pm

*na jó, most már tényleg betelt a pohár.. egy gyorsabb mozdulattal megragadtam a derekát és a falhoz nyomtam. két felkarját szorongatva sziszegtem a szavakat.* szerinted? képes lennék rá?
Vissza az elejére Go down
Norelle.

Norelle.


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. Feb. 23.

Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:12 pm

*Minél közelebb jött én annál jobban hátráltam. Láthatatlanná válva a szoba másik végébe mentem.* -Mit akarsz? Megütsz?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Norelle háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norelle háza   Norelle háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Norelle háza
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Leona háza
» Asmodeus háza
» Lash háza
» Mordecai és Rheema háza
» Roarke és Souxie háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Caldwell :: Lakások, Házak-
Ugrás: