Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mordecai és Rheema háza

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:30 pm

*készen álltam rá - már mióta - remegve vártam arra a bizonyos dologra, hogy magamban érezhessem... kezeimmel végigsimítottam mellkasán..*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:19 pm

*végül a szájához jutottam és szenvedélyesen megcsókoltam miközben mindkét kezemet a fenekéig csúsztattam*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:18 pm

*kicsit sűrűbben kezdtem el levegő után kapkodni, lehunyt szemekkel élveztem az érintését...*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:14 pm

*a vállához értem,de nem álltam meg hanem haladtam a nyakán keresztül az álláig miközben az egyik kezemmel lejjebb haladtam a hátán*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:11 pm

*félig lehunyt szempilláim alól figyeltem mit csinál, ajkai tüzes lángcsóvaként kúsztak egyre fentebb és fentebb a karomon... én pedig egyre csak gyengültem a hatására*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:06 pm

*elkezdtem a csuklóját csókolgatni majd egyre feljebb haladtam a kezén*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:05 pm

*imádtam ahogy bőre az enyémhez ért, szinte minden másodpercben újabb borzongás futott végig a gerincemen...*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:03 pm

*a gatyámat a földre dobtam majd az ágyon hátra dőlve húztam őt magammal együtt*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:01 pm

*egyre jobban nőtt bennem a feszültség, persze pozitív értelemben. alig vártam már, hogy vízszintesbe kerüljünk... minden apró mozdulatát árgus szemekkel figyeltem..*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 11:00 pm

*nem vettem le róla a szemem miközben a nadrágomat vettem le*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:59 pm

*a szavaiba belesajdult mindenem....* - te sem panaszkodhatsz...
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:57 pm

-Gyönyörű vagy...*suttogtam elámultan..*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:55 pm

*elvált ajkakkal szedve a levegőt, figyeltem.. a hold kékes fénye játszott a bőrén és az izmain, a kis részletek hol fényben, hol árnyékban voltak... amikor megszabadult a felsőjétől, én is áthúztam fejemen keresztül a hálóinget, ami alatt nem viseltem semmi mást...*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:51 pm

*felültem majd elkezdtem megszabadulni a felsőmtől*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:50 pm

- semmi sem akadályoz meg benne, hogy a tiéd legyek...*súgtam vissza.*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:49 pm

-Akarlak...*suttogtam a szájába*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:47 pm

*belső combomon éreztem meg az izgalmát, nem tudtam ellenállni a kísértésnek, aprókat mozogva dörzsöltem hozzá magam miközben csókoltam tovább...*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:44 pm

*kezeimet körbefontam a derekán miközben továbbra is csókoltam*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:43 pm

*testéhez simulva csókoltam vissza, ujjaim, melyek eddig az arcát és állát simogatták, visszatértek a nyakára, majd hátra siklottak a tarkójához... *
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:41 pm

-De még mennyire hogy igen*feljebb húztam és megcsókoltam*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:40 pm

- meg sem érdemellek...*mosolyogtam el magam félszegen.*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:33 pm

-Hol máshol lennék?Máshol nincs helyem csak melletted*suttogtam vissza az arcát simogatva*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:31 pm

*ujjaimmal cirógatni kezdtem a mellkasát aztán felfelé indultam a nyakán, egészen az álláig..* néha még mindig alig hiszem el, hogy itt vagy mellettem...*suttogtam.*
Vissza az elejére Go down
Mordecai

Mordecai


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jan. 24.

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:27 pm

-Egyáltalán nem.*vigyorogtam rá*
Vissza az elejére Go down
Rheema

Rheema


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Caldwell

Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 10:15 pm

*halkan felnevettem a hangra.* - miért talán baj?*néztem fel rá még mindig mosolyogva. a hold bevilágított az ablakon és a fénye pont az arcára vetült, kiemelve a szemeit... lélegzetelállító látvány volt...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mordecai és Rheema háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordecai és Rheema háza   Mordecai és Rheema háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mordecai és Rheema háza
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lash háza
» Roarke és Souxie háza
» Norelle háza
» Leona háza
» Asmodeus háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Caldwell :: Lakások, Házak-
Ugrás: