Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nathan

Go down 
SzerzőÜzenet
Nathan

Nathan


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Jan. 26.

Nathan Empty
TémanyitásTárgy: Nathan   Nathan Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 9:32 pm

TELJES NÉV: Nathan
BECENÉV: Nath
FAJ: vámpír
FOGLALKOZÁS: jelenleg orvosként praktizálok
KOR: pfff, nem is számolom már. Most volt a 200. születésnapom.
SZÜLETÉS IDEJE: 1810.január.10.
SZÜLETÉS HELYE: valahol a régi Jugoszlávia területén

APA: Keith, vámpír harcos
ANYA: Kendra, arisztokrata
TESTVÉREK: van egy hugom, Lilian akit rég láttam. Örülnék neki ha egyszer újra láthatnám.
MÁS: (állatok, gyerekek esetleg, ha van): van egy Piró nevű jákó papagájom. Be nem ál a szája soha. Mindenkit kritizál.
FÉL/PARANCSOLÓ/ PÁR: még nincsen párom, de szeretnék már nagyon egyet.

MAGASSÁG: 2 méter körüli.
SÚLY: Jó kérdés, rég mértem magam. Olyan 100 kg körül.
HAJSZÍN: szőkés
SZEMSZÍN: kék
KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: tetoválások mindkét karomon
FEGYVEREK: (felszerelés)

JELLEM: Szeretek segíteni másokon. Általában jómodorú és türelmes vagyok. Bár már volt rá példa, hogy valaki kihozott a sodromból. De ehhez nagyon sokáig kellett húzniuk.

ÉLETRAJZ:
Hol is kezdjem. Ja igen. A régi Jugoszlávia területén születtem 1810-ben. Apám, Keith vámpír harcos és anyám, Kendra arisztokrata. Anyám ott hagyta az elitet és az arisztokráciát hogy apámmal élhessen. Van egy hugom is, Lilian. Imádtam vele lenni és mindenre megtanítani. Szüleim a legjobb iskolákba járattak minket. Szerettünk is iskolába járni. Én személy szerint imádtam tanulni…sok gyerekkel ellentétben. A gimnáziumot szín ötössel végeztem. Az orvosira iratkoztam be, Magyarországra. Az orvosit is igen jó eredménnyel zártam. 25 évesen hazatértem, hogy ne legyen baj az átváltozásomkor. Az átváltozásom úgy zajlott mint mindenki másé. Nagyon fájdalmas volt, de túléltem. Szüleim a család egy barátját kérték meg, hogy vérét adja nekem. Hálás vagyok érte. Sokáig otthon praktizáltam. Aztán eljöttem otthonról, hogy világot lássak. Bejártam az egész világot. Afrikában találtam rá Piróra. Egy állatkereskedő karmai közül mentettem meg. Azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Bejártuk együtt egész Ázsiát és Europát is. Nem rég érkeztem New York-ba, hogy megismerkedjek az itteni világgal is.
Vissza az elejére Go down
 
Nathan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nathan irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Vámpírok-
Ugrás: