Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Roarke

Go down 
SzerzőÜzenet
Roarke

Roarke


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Feb. 23.

Roarke Empty
TémanyitásTárgy: Roarke   Roarke Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 9:31 pm

TELJES NÉV: Roarke
BECENÉV: nincs, még nincs
FAJ: vámpír
KOR: 30 éves, 5 éve változtam át
FOGLALKOZÁS: mikor mi, sok minden voltam már. Pl. csempész, bérgyilkos, drogdíler stb.. Mindegy mi csak pénz hozzon
FELSZERELÉS: 2 tőr és egy Glock

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: gondolatolvasás
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1979, Írország
ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: 2004

CSALÁD.
Apa: Dragon
Anya: Michela
Testvérek: nincs

JELLEM: Szabad szellem vagyok. Szinte falom a nőket. A képességem miatt biztonságban érzem magam.

KÜLSŐJEGYEK:
Testalkat, magasság: 2 méter, 110 kg, csupa izom
Haj: sötétbarna
Szem: barna
Öltözet: bármi ami kényelmes
Különleges ismertetőjegy: egy arany nyaklánc, amin egy könnycsepp alakú gyémánt függ

ELŐTÖRTÉNET.
Apám, Dragon és anyám, Michela is az arisztokrácia tagja. 1979-ben születtem meg. Szüleim még a széltől is óvtak. Egyke lévén nem voltak testvéreim akikkel játszani tudtam volna, ezért mindig kerestem magamnak elfoglaltságot. Volt rá példa, hogy az átváltozásom elött nappal meglógtam míg a szüleim aludtak. Mindig is tudtam, hogy mik vagyunk, de nem árultam el senkinek. Az ilyen kiruccanások alkalmával haverokkal lógtam egész nap és minden féle tiltott dolgot csináltunk. Kipróbáltam mindent( a drogot és a cigit), amit tiltottak a szüleim. Az átváltozásom közeledtével azért egyre kevesebbet szöktem meg, meghalni nem akartam. Az átváltozásomhoz az elit egyik női tagját hívták. Az átváltozás igen fájdalmas volt, de amikor magamhoz tértem utána sokkal nagyobb voltam. Amikor már újra tudtam kontrollálni a testem, akkor megszöktem a szüleimtől. Utáltam, hogy mindig úgy lógtak rajtam, hogy nem tehettem azt amit akartam. Dublin-ba mentem, ahol drogdílerkedtem. Fontos itt megjegyeznem, hogy nem élek sem a droggal, sem a cigivel. Elég volt kipróbálni. Egyszer pénztelenségemben vállaltam bérgyilkosságot is. Azóta az effajta munkákat is munkákat is vállalom, mert jól megfizetik. 2 év múlva Angliába utaztam, Londonba ahol csempészként éltem. Egy üzlet alkalmával nagyon megsérültem, vállon lőttek. Sok vért vesztettem és napokig egyedül tengődtem a poros lakásomban. Miután úgy éreztem, hogy életben maradok inni mentem. A vértől felfrissülve elhatároztam, hogy új életet kezdek Amerikába. Felszálltam az első Amerikába tartó járatra, ami Caldwell-be jött. Így most itt vagyok. Szerencsét próbálok itt is.
Vissza az elejére Go down
 
Roarke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Roarke és Souxie háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Vámpírok-
Ugrás: