Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Butch

Go down 
SzerzőÜzenet
Butch

Butch


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Feb. 23.

Butch Empty
TémanyitásTárgy: Butch   Butch Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 9:21 pm

Teljes név: Brian O'Neal
Becenév: Dhestroyer, zsaru, Butch
Faj: vámpír
Nem: férfi
Foglakozás: harcos
Felszerelés: 40 mm-es Glock, tőrök
Különleges képesség: képes beszippantani az alantasokat, ezért azok nem tudnak mesterükhöz visszatérni
Születési idő, hely: 1960, Boston
Átváltozás ideje: 2006
Külső jegyek: 2 méter, 120 kg
Haj: barna
Szem: mogyoróbarna
Különleges ismertetőjegyek: négy csoportba rendezett fekete tetovált vonalak hátul a derekamon; a Testvériség sebhelye a bal mellkasomon, a Marissa név a hátamba és vállamba vésve az Ősi Nyelven; az átváltozás következtében jobb kezemnek kisujja kissé eltorzult; sebhely a hasamon.
Család
Anya: Odell O'Neal
Apa: Edward O'Neal
Testvérek: Joyce O'Neal Rafferty, Janie O'Neal(meghalt), Ted O'Neal
Jellem: Bármit megteszek azokért, akiket szeretek. Ide tartozik felem, Marissa; legjobb barátom, Vishous és a Testvériség összes tagja.
Előtörténet:
Egy hétköznapi ember kórházban születtem, semmi különleges nem volt benne. Szüleim Edward és Odell O'Neal. Nem kényeztettek el, mondhatni egész életemben megvetettek. Főleg az apám. Nem tudom miért. Próbáltam jó lenni, de hiába. Amikor láttam, hogy Janie egy autóba beszállva elhajt néhány sráccal, akkor nagyon megijedtem. Rohantam, hogy szóljak apámnak, de ő ekkor árulkodónak nevezett és megpofozott. Nem sokkal később néhány rendőr jött hozzánk és közölték, hogy megtalálták Janie holttestét.Innentől kezdve talán még nehezebb lett az életem. Janie halála késztetett arra, hogy gyilkossági nyomozó legyek, mert a tetteseket soha nem találták meg. Egy eset kapcsán ismertem meg Beth-t. Én többet is akartam mint barátság, de ő ekkor találkozott Wrath-szal és beleszeretett. Labdába sem rúghattam mellette. Beth átváltozásakor kerültem a Testvériség házába. Ekkor találkoztam Marissával. Első pillantásra beleszerettem. Sokáig kerülgettük egymást, de aztán egymásra találtunk. Egy nap az alantasok elraboltak és vezetőjük, az Omega babrált velem valamit. Csak annyira emlékszem, hogy felvágta a hasamat és belerakott valamit...Valami balul sülhetett el, mert megérzem az alantasokat és be tudom lélegezni őket és ezzel megakadályozom, hogy visszatérjenek a mesterükhöz. Sok vívódás után Vishous elvégezte rajtam az elődkutatási regressziót, mert sok furcsa dolgom volt. Kiderült, hogy Wrath vérvonalából származom. Nagyon megszerettük egymást a testvérekkel, ezért elhatározták, hogy beindítják nálam az átváltozást. Teljesen kivéreztettek és aztán egy nagy adag vért Wrath-ból a szívem közepébe fecskendeztek. Szerencsére túléltem dolgot. Szerencse, hogy Wrath nem tépett szét akkor, mert Beth vérére is szükségem volt, mert túl sokat akartam inni Marissából.Nagyon örülök, hogy sikerült és vámpír lehetek, mert így együtt lehetek szerelmemmel, Marissával. Vishous ajánlásával pedig bekerültem Testvériségbe. Be lettem avatva, "megkaptam" a Fekete Tőr Testvériség jelét a mellkasomra. A vámpír nevem Dhestroyer, vagyis a Pusztító. Mindenki Zsarunak vagy Butch-nak hív.
Vissza az elejére Go down
 
Butch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Vámpírok-
Ugrás: