Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lash

Go down 
SzerzőÜzenet
Yvett
Admin
Yvett


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Syria

Lash Empty
TémanyitásTárgy: Lash   Lash Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 9:09 pm

TELJES NÉV: Lash, Ibex fia /Omega fia

BECENÉV: meg ne próbálj becézni…

FAJ: Isten..amúgy félig vámpír félig alantas.

FOGLALKOZÁS: Az alantasok királya

KOR: 25 éves

SZÜLETÉS IDEJE: 1985

SZÜLETÉS HELYE: Caldwell

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: 2007

APA: Omega, a nevelőapám Ibex

ANYA: nem említik

TESTVÉREK: nincs

MÁS: volt egy kutyám, de végelgyengülésben meghalt.

FÉL/PARANCSOLÓ/ PÁR: háháháááháháháháháháhá

MAGASSÁG: 195 cm

SÚLY: nem tudom. Talán olyan 100 körül…

HAJSZÍN: Szőke

SZEMSZÍN: Szürke

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: A hasamra van egy felírat ősi nyelven tetoválva.

FEGYVEREK: Nekem ilyenre nincs szükségem.

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Képes vagyok kimenni a napfényre. Ezen kívül van apám megtanított egy két dologra, de nem fogom elmondani mire, majd megtapasztalod. *kacsint*

JELLEM: Hát fogalmazzunk, úgy hogy nem vagyok egy közönség kedvenc. Eléggé tahó és elkényeztetett vagyok. Ezen kívül, lenéző és felsőbb rendűnek gondolom magam.

ÉLETRAJZ:
1985-ben születtem, egy lerobbant épületben. Anyám vámpír volt, akit Omega az alantasok vezetője termékenyített meg, mert ő is szeretett volna magának valakit, aki az ő húsa és vére. Hát így lettem én. Az anyám meghalt szülés után. Vámpír szülőkhöz kerültem. Végig azt hittem, hogy ők az igazi szüleim. Szinte mindent megkaptam az égadta világon. Egyedüli gyerek voltam, így csak valamire rámutattam és már az enyém volt. Mikor 11 éves voltam, kiharcoltam magamnak egy rotweilert. Anyámék nem repdestek az örömtől, de belementek. Egyik nap átakartam szúrni a fülét egy biztosítótűvel, mire megharapott. Onnantól kezdve elválaszthatatlanok lettünk. Egy évvel ezelőtt halt meg végelgyengülésben. Napokig sírtam utána. Egy ideig kiképzésre jártam a testvériség központjába. Ott találkoztam az én kedves barátommal Johnny fiúval. Egyszerűen nem bírom elviselni az a gyereket. Mindig ott ártottam neki, és ott „rúgtam” belé, ahol csak lehetett. Havers kilikáján kezdtem dolgozni, mert orvos akartam lenni, mikor egy akta a kezembe akadt. Hát nem mondom szép kis meglepetés volt. Kiderült, hogy az én drága „barátomat”, megerőszakolták. Amint találkoztam vele, nem hagyhattam ki, hogy a képébe dörgöljem. Egy kicsit bepöccent és nekem rontott. Elég keményen püfölni kezdtük egymást, mikor egyszer csak valami éles tárgyat éreztem a nyakamon. Az unokatestvérem Qhuinn, aki igazából, mint kiderült, nem is az unokatestvérem elvágta a torkom. Őt kirúgták a kiképzésről és a családja is kitagadta. Engem bevittek Havers-höz, és sikerült megmenteni az életem, viszont az alantasok betörtek a klinikára és elraboltak. Elvittek Omegához, aki átváltoztatott alantassá és kirderült, hogy ő az apám. Először az hittem valami vicc az egész, de nem az volt. Így én lettem az alantasok királya. Most jelenleg azon dolgozom, hogy a vámpír társadalmat semmissé tegyem. A másik célom az, hogy azon szerencsétlen Qhuinn-en és Johnny-n bosszút álljak. Nem érdekel milyen eszközökkel kell ezt véghez vinnem.
Vissza az elejére Go down
https://vampires.hungarianforum.com
 
Lash
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lash háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Vámpírok-
Ugrás: