Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Maddox

Go down 
SzerzőÜzenet
Yvett
Admin
Yvett


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Syria

Maddox Empty
TémanyitásTárgy: Maddox   Maddox Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 9:08 pm

Név:Maddox

Becenév:Mad

Születési idő,helyszín:1751. November 23.

Kor:258 kinézetre 27

Faj:Vámpír

Foglalkozás:Pszichiáter

Anya:Jhoyce arisztokrata

Apa:Ethan szintén arisztokrata

Testvér:A bátyám Mordecai

Felszerelés:Egy tőr meg néhány dobócsillag.

Jellem:Visszahúzódó és megfontolt a testvére nélkül nehezen bontakozik ki. Szavakkal jól bánik.

Különleges képesség:Képes vagyok befolyásolni az emberek cselekedeteit.(rá tudom őket beszélni hogy mit tegyenek és mit ne)

Öltözet:Semmi különös kedvelem a fekete farmernadrágokat.

Testalkat:majdnem 2 méter magas vagyok és jó formában tartom magam

Szem:kék

Előtörténet:Skóciában éltem arisztokrata családban szüleim a Tanács tagjai voltak. Az egyetlen aki kilógott a családi sorból az a testvérem volt Mordecai. Én mindig is azt néztem hogy másokat hogy tudnék kibékíteni illetve hogy betartsam azt amit elvártak tőlem,ezzel szemben Mordecai mindig is tombolt és folyton valami csínyt követett el mások ellen, de ennek ellenére nagyon szerettük egymást és sülve-főve együtt voltunk kitartva mindig a másik mellett. Aztán egy rettenetes éjszakán alantasok támadták meg a házunkat és sikerült felrobbantaniuk az otthonunkat. Én túléltem de a szüleim meghaltak Mordecai-t pedig nem találtam sehol így elkeseredetten jártam az utcákat. Végül egy vámpírcsalád fogadott örökbe mikor rám találtak az utcán én pedig nagyon hálás voltam nekik. Gyerekükként tekintettek rám én pedig fogadott szüleimként habár a testvérem nélkül nagyon magányosnak éreztem magam továbbra is. Amikor elérkezett az átváltozásom időpontja a fogadott szüleim egyik ismerősüket hívták hogy segítsen átesni rajta ami nagy fájdalmak közepette meg is történt. Végül mikor úgy láttam az idejét hálás köszönetet mondtam nekik és elindultam hogy hátha de csak hátha él még a testvérem és rábukkanok. A sok évnyi kutatás során rájöttem hogy képes vagyok befolyásolni másokat azon belül hogy mit tegyenek és mit ne ezért kitanultam mindent idővel a pszichiátriáról és el végeztem az iskolákat ahhoz hogy hivatásos pszichológus lehessek. Egyszer mikor éppen Olaszországban éltem egy kis ideig hihetetlen de Mordecai-t láttam!Sajnos nem tudtam vele beszélni mert el is tűnt szem elől de ez újra hitet adott nekem a kereséshez. Sikerült kiderítenem az útvonalát és aszerint követtem és így jutottam el Caldwellbe reménykedve hogy ott megtalálom.
Vissza az elejére Go down
https://vampires.hungarianforum.com
 
Maddox
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Vámpírok-
Ugrás: