Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Felix

Go down 
SzerzőÜzenet
Yvett
Admin
Yvett


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Syria

Felix Empty
TémanyitásTárgy: Felix   Felix Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 9:06 pm

TELJES NÉV: Felix

BECENÉV: ne becézz!

FAJ: Vámpír

FOGLALKOZÁS: Drogkereskedő

KOR: 230 éves

SZÜLETÉS IDEJE: 1780 február 4.

SZÜLETÉS HELYE: Chicago

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: 1806 május 30.

APA: Druce /meghalt

ANYA: Xhenia /meghalt

TESTVÉREK: Hayley

MÁS: Nincs.

FÉL/PARANCSOLÓ/ PÁR: Na az b*szna be…

MAGASSÁG: 203 cm

SÚLY: 120 kg

HAJSZÍN: Szőke

SZEMSZÍN: Kék

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: Van egy kígyó a hátamra tetoválva, ami rákúszik a hasamra is.

FEGYVEREK: Na mire ezt felsorolom….

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Gondolatolvasás és manipuláció.

JELLEM: Elég agresszív és lekezelő vagyok mindenkivel, kivéve a hugommal. Bármire képes lennék érte. Ezen kívül, utálom ha parancsolgatnak és meg akarják szabni, mit tegyek.

ÉLETRAJZ:
1780 február 4.-én születtem Chicagoban. Nagyon nyugodt gyerekkorom volt. Igazi egyke gyerek voltam. Mindent megkaptam, amit csak akartam. 26 évesen beindult az átváltozásom. Az egész testem, mintha szétszakadt volna. A családom egy család barátot kért meg, hogy segítsen át a kritikus időszakon. Mikor felébredtem egy teljesen új vámpír nézett vissza a tükörből. Tiszta izom lettem. Mikor lementem a földszintre a szüleimhez, hallottam mindenki gondolatait. Elég izgalmas volt, tudni ki mit gondol valójában. Jóóó pár év múlva a szüleim bejelentették, hogy lesz egy testvérem. Igaz elég idős voltam már akkor, de utáltam osztozkodni. Mikor anyámnál beindult a szülést, akkor apám pont nem volt otthon. Gyorsan bevittem őt a kórházba, majd felhívtam apámat. A szülés közben komplikációk léptek fel, megállt anyám szíve, de a gyereket sikerült megszülnie. Nagyon gyűlöltem érte a húgom, hiszen őt hibáztattam, azért ami történt. Ekkor jött a hab a tortára. Apám öngyilkos lett, mert nem bírta elviselni a fájdalmat, hogy elveszítette a felét. Nem érdekelt, innentől hogy mi történik, a gyerekkel. Otthagytam őt a klinikán. Igaz ő ezt nem így tudja. Pár nap múlva megtaláltam egy levelet, anyám fésülködő asztali fiókjában. Azt írta benne, ha bármi történik vele, akkor viseljem gondját a húgomnak. Nagyon lelkiismeret furdalásom lett. Elmentem és megkerestem őt. Egy nevelőotthonban találtam meg. Magamhoz vettem és legjobb tudásom szerint próbáltam nevelni. Már el sem tudnám nélküle képzelni az életem. Nagyon szeretem őt. Mivel kezdett fogyni a pénzem, ezért gyorsan munkát kellett keresnem, ami jövedelmező is. Ekkor lettem drogkereskedő. Az elején még csak árultam a cuccot, mára már viszont mindenki az én kezem alatt dolgozik. Kész birodalmat építettem fel. Persze, Hayley mit sem tud erről az egészről. Mikor elköltözött, Caldwellbe úgy döntöttem, hogy eljövök én is Chicagoból és megkeresem őt. Egy szórakozóhelyen találtam meg. Próbáltam a lelkére beszélni, hogy hagyja ott a helyet, de hát mint aki se hall se lát. Már 2 éve itt lakom és valószínűleg itt is maradok.
Vissza az elejére Go down
https://vampires.hungarianforum.com
 
Felix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Felix szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Vámpírok-
Ugrás: