Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Qhuinn

Go down 
SzerzőÜzenet
Qhuinn

Qhuinn


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Feb. 23.

Qhuinn Empty
TémanyitásTárgy: Qhuinn   Qhuinn Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 8:51 pm

TELJES NÉV: Qhuinn, Lohstrong fia

BECENÉV: Qhuinn

FAJ: Vámpír

FOGLALKOZÁS: harcos és John életőre

KOR: 27 év körül

SZÜLETÉS IDEJE: 1983 körül

SZÜLETÉS HELYE: Caldwell

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: 2008 augusztus 18

APA: Lohstrong (elit elnöke volt)

ANYA: nem említik a nevét

TESTVÉREK: van egy bátya és egy nővére.

MÁS: -

FÉL/PARANCSOLÓ/ PÁR: nincs

MAGASSÁG: 190 körül

SÚLY: 100 körül

HAJSZÍN: Sötétbarna

SZEMSZÍN: Az egyik kék a másik pedig zöld

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: A különböző színű szemem és egy vörös könnycsepp alakú tetoválás a bal szemem alatt.Valamit a tarkómon ősi nyelven az átváltozásom időpontja betűkkel kiírva.

FEGYVEREK: Heckler & Koch negyvenöt milliméteres automata pisztoly.

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Hát szerintem nincs.

JELLEM: Soha nem áll be a szám. Mindig viccelődök, általában én vagyok a mókamester a trióban. Imádom a nőket, főleg ha többen vannak *kacsint*. Megbízható és nagyszerű barát vagyok. Azon kívül úgy nézek ki mint egy fél isten. Na jó nem fényezem magam.

ÉLETRAJZ:
Tipikus elit családban nőttem fel. Egy katasztrófa volt a gyermekkorom. Teljesen kirekesztett voltam a családból. Mindig is a bátyám és a nővérem volt a kedvenc. Úgy viselkedtek velem, mintha valami ördög fattya lennék, és ez mind azért volt, mert különböző színű volt a szemem. Az arisztokrácia soha nem tudta elviselni a testi hibákat. Még egészen gyerekkoromban ismertem meg a legjobb barátomat, Blaylock-ot. Szinte elválaszthatatlanok voltunk egymással. Egyik nap az unokatestvérem Saxton meghívott magához Connecticoutba. Ő akkor már átesett az átváltozáson, és egy kicsit vad is volt, szóval ő lett a példaképem Elkezdtem nyüstölni a szüleimet, hogy engedjenek el hozzá, és természetesen mindig nem volt a válasz. Viszont egyszer apám bejött, és közölte, hogy elenged hozzá hétvégére. Majdnem kiugrottam a bőrömből. Nagyon hálás voltam a szüleimnek. Aztán kiderült miért tették. Mikor Saxtonnál voltam egy „kicsit” berúgtam, így haza kellett jönnöm. Apám otthon estély tartottak, nélkülem. Bár ez nem meglepő. Iszonyatosan fájt a dolog. Úgy értem magam, mintha árva lennék.
Három évre rá beindult az átváltozásom. Nagyon fájdalmas volt, de hogy valami jót is mondjak, akkor vesztettem el a szüzességem. A családom az arisztokrácia egyik női tagját kérte fel. Még ma is emlékszem, milyen volt. Hmm… Na mindegy. Akkor már rég kiképzésre jártam a testvériséghez. Megismertük Blayel John Matthewt. Innentől már hárman voltunk a csapatban. A kiképzésre járt egy fiú, vagyis nem is nevezném fiúnak, a szemétláda szó találóbb. Ő az unokatestvérem volt. Legalábbis azt hittem sokáig. Mindig belénk kötött. Mindannyian utáltunk. Egyszer viszont nagyon túllőtt a célon. John egyik félten őrzött titka Lash tudomására jutott. Az öltözőben elkezdte őt cikizni miatta. Johnnak bepöccent az agya és nekiugrott Lashnek. Egy kicsit eldurvult a helyzet, mivel Lash lehúzta John nadrágját és megakarta erőszakolni. Azt nem tudom, hogy meg tette-e volna, de nem hagyhattam tovább fajulni. Lash mögé léptem és elvágtam a torkát. Azt hittem, hogy meg fog halni. Gyorsan bevitték őt a klinikára, engem viszont kicsaptak. De ez még nem minden, a családom kitagadott és börtönbe kellett volna mennem. Szerencsére John a segítségemre sietett és elmesélte Wrathnak, hogy mit történt pontosan. A király ekkor úgy döntött, hogy legyek John életőre. Azonnal elvállaltam. Ekkor kaptam a könnycsepp alakú tetoválásom, amelyet Vishous csinált. Később kiderült, hogy Lash Omega fia. Hogy bosszútálljon rajtam, megölte az egész családom, kivéve a bátyám, mert őt elrabolta. Most jelenleg a testvériségnél lakom, Jonnal és Blayel. Mindannyian beléptünk a háborúba.
Vissza az elejére Go down
 
Qhuinn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Vámpírok-
Ugrás: