Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy Szerepjáték


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Souxie

Go down 
SzerzőÜzenet
Yvett
Admin
Yvett


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Syria

Souxie Empty
TémanyitásTárgy: Souxie   Souxie Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 2:18 pm

TELJES NÉV: Souxie, Rahven lánya

BECENÉV: Soux

FAJ: vámpír

KOR: 25-nek néz ki, de 85 éves

FOGLALKOZÁS: író, harcos

FELSZERELÉS: Egy gyémántbevonatú tőr

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Gondolatolvasó

SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1924, Caldwell

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: 1949

Apa: Rahven (megölték)

Anya: Kira (megölték)

Testvérek: Dimitri, Emma (megölték őket)

Parancsoló: Roarke ( leednő)

JELLEM: Nagyon erős jellem, tudja mit akar és azt minden áron végre is hajtja, kedves de ha valaki felbosszantja, akkor nekiugrik akárkinek. Nagyon pimasz, és mindenkinek ott szól be ahol tud. A szeretteiért bármire képes.

Testalkat, magasság: Vékony, sportos; 180 cm

Haj: Hosszú, barna

Szem: Barnászöld

Öltözet: Mikor utcán van általában szexi és nőies, de ha harcol akkor bőr vagy latex ruha.
Különleges ismertetőjegy: A fenekén van egy rúzsfolt alakú tetoválás illetve a bal csuklóján egy csillag.

ELŐTÖRTÉNET:
1924-ben született, Caldwellben. Az apja és az anyja is az elit tagjai voltak, és nagyon befolyásosak, de mikor 20 éves volt, megölték az egész családját. Az alantasok betörtek a házukba, és hideg vérrel meggyilkoltak mindenkit. Szerencsére ő el tudott menekülni. Egy hétig csak csatangolt az utcán, majd megszánta egy ember és magához vette. De sajnos ez nem volt véletlen, hiszen egyik éjszaka belopózott a szobájába és meg akarta erőszakolni. A nagy dulakodásban leszúrta a férfit. Teljesen magába zuhant a gyilkosság miatt, de erőt vett magán és eldöntötte, hogy jobb lesz, ha elhagyja az országot. Ekkor Angliába ment, ahol egy ottani harcosokból álló, csapathoz került. A harcosok megtanították harcolni. Ott beleszeretett az egyikbe, Drake-be, aki a parancsolója lett, de egy tragikus bombatámadás következtében elvesztette. Ez csak olaj volt a tűzre, és teljesen eszét vesztette. Akkor határozta el, hogy bosszút áll a családjáért és a halott szerelméért, viszont tudta, hogy amíg át nem változik, semmit sem tehet hiszen, túl lassú és gyenge ahhoz, hogy harcolhasson. Ezt az időt írással töltötte ki. Egy cég felfigyelt rá, és kiadták a sorozatát, amely vámpírokról szólt. 1949-ben, 25 évesen átváltozott, mikor meglátott egy csapat bulizót, akik megakartak erőszakolni egy nőt. Ekkor megelevenedett előtte, a múlt és beindult a folyamat. Mivel az utcán érte őt az átváltozás, ezért félő volt, hogy nem éli túl, hiszen vérre lett volna szüksége. Ekkor egy Ramus, nevű civil megtalálta és átsegítette, a kritikus időszakon. Mikor először kilépett az utcára, szinte megőrült, annyi hang kavargott a fejében. Végül kiderült, hogy átváltozással gondolatolvasási képességre tett szert, ami a harcban nagy segítségére volt, hiszen mindig tudta, mi lesz az ellenfél következő lépése. Egyre gyorsabb és halálosabb lett. Éjszakánként mindig kint volt és egyedül szált szembe az alantasokkal, nappal pedig írt, amikor nem aludt. Egyik nap elhatározta, hogy visszajön Caldwellbe, hogy így tisztelegjen szülei emlékére. 10 év múlva, egy rosszul sikerült harc után, nagyon megsebesült és elrabolták őt, az alantasok. Azon a helyen próbálták kiszedni belőle, hogy hol tartózkodik a testvériség, de ő semmit sem tudott róluk, így annyira megkínozták, hogy halálközeli állapotba került, de a szerencsének köszönhetően volt annyi lélek jelenléte, hogy nagy nehezen sikerült megszöknie, onnan. Mivel sokáig volt fogva a kiadója kirúgta, így munkát kellet keresnie. Ekkor ismerte meg a Tiszteletest, aki munkát ajánlott neki. A Zero Sumban dolgozott egészen 45 éves koráig. Ekkor kilépett, mert normális munkát szeretett volna magának találni, mellyel rendbe hozhatja az életét. Sajnos sehol sem kapott semmit, de a bárba sem szeretett volna visszamenni, ezért harcolni kezdett ismét. Most egyedül van, és legbelül egy férfira vágyik, aki pótolhatná benne a szülei és volt szerelme után keletkezett űrt.


KIEGÉGÉSZÍTÉS:
Elhatároztam, hogy nem mehet így tovább, azért felkerestem az Őrzőt, majd a királyt, hogy szeretnék csatlakozni a testvériséghez. A királyt azt tanácsolta, hogy járjak kiképzésre, és akkor beszélhetünk róla. Az elején nagyon sértőnek éreztem, de később rájöttem, hogy soha nem árt a tanulás.
Egyik éjjel, mikor a Zero Sumban voltam, megismertem a jelenlegi párom. Az elején nem ment valami zökkenőmentesen az ismerkedés, mert csak arra akart használni. Nagyon mérges voltam rá, mert elegem volt belőle, hogy csak a szexre kellek. Azt hittem, hogy ott helyben szétverem a fejét, de szerencséjére elengedtem és visszamentem inni. Nos hát ez annyira jól sikerült, hogy innentől semmire sem emlékszem, csak arra, hogy Roarke lakásán ébredtem fel. Próbáltam menekülni előle, mert rettenetesen megijedtem az érzéseimtől. Mivel ő volt, az első olyan férfi, aki megmozgatott bennem valamit Drake óta. Egy étteremben találkoztunk újra, és onnantól már nem is próbáltam meg harcolni az érzéseim ellen.
Nemrég, nagyon nagy meglepetés ért engem. Angliából eljött utánam, a legjobb barátnőm Rheema. Ő a volt parancsolóm, ikertestvére. Mikor megláttam, majdnem szívrohamot kaptam. Jelenleg ott lakik a lakásomban. Féltem attól, hogy fog viszonyulni az új páromhoz, de szerencsére zökkenő mentsen ment. Nem haragudott meg rám. Jelenleg most Roarke lakásán lakom, de az én otthonom is megmaradt.
Most másfél hónapos terhes vagyok. Annyira boldognak érzem magam, hogy madarat lehetne fogadni velem. Már nem járok oda, mert a terhességem miatt abba kellett hagynom.
Egy sajnálatos baleset miatt, majdnem elvesztettem a kisbabámat. Szerencsére sikerült megmenti, hiszem a golyó elkerülte a magzatot. Ekkor határoztam el, hogy soha többé nem harcolok. Túl sok mindenkit vesztettem már el a harc miatt, azért többet nem megyek ki az utcára harcolni.
Vissza az elejére Go down
https://vampires.hungarianforum.com
 
Souxie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Roarke és Souxie háza
» Souxie régi háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Vámpírok-
Ugrás: